uccello

Můžu být pro budoucího zaměstnavatele podezřelý, když na FB nemám žádnou aktivitu?

Dnes jsem si všiml jednoho článku na tohle téma. Jsem pod pravým jménem, ale profilovku mám čistě bílou, soukromé fotografie nepřidávám, statusy a příspěvky také ne a za 4 roky na této síti mám něco kolem 25-ti přátel. Takže moc velký „sběratel“ nejsem. Jediná věc, kterou využívám poměrně často je chat a to max. se 2–3.přáteli, ostatní mi tam jen tak leží a ani si nemáme co říct. Asi bych byl podezřelý co?

Nejlepší odpověď
beer

Spíš naopak ))
Doplňuji:
Něco jsem vyhledal:
http://finance­.idnes.cz/co-nepsat-na-socialni-site-09u-/podnikani.as­px?c=A130820_085808_pod­nikani_kho

Další odpovědi
ladaadal

Buď si jistý, že zaměstnavateli jsou tvoje aktivity na FB absolutně šumák. Ani ho nebude zajímat, jestli ho máš nebo ne.

BeryBery

…zkuste dát laik firmě do které hodláte nastoupit, pro jistotu :lol Jistě má též profil a ne prázdný :)

ponovotny

že zaměstnavatele nezajímá fb je naivní představa. Z čeho myslíš že budeš podezřelý? Pokud nemáš v profilu fotku, tak tě bude podle jména někdo hledat složitěji

ponovotny

BeryBery- lol „dát laik“ omg, fyi „lajkovat“ cnr ;)