Mužu být odpaněna prstěním?

Dobrý den, chci se zeptat zda mužu být odpaněna prstěním a zda pozná gynekolog, že jsem měla pohlavní styk.. Vím, že pozná, že už nejsem panna, ale slyšela jsem, že někdo pannenskou blánu třeba vůbec nemá..časem..Takže mužu být odpaněna prstěním? A pozná gynekolog, že jsem měla pohlavní styk?

Odpovědi:

Myslím že ne, že to není tak jednoduché. Bolest je taková, že musí být přehlušena slastí. Navíc pak trochu teče krev. Takže klidně prsti, jen s umytýma rukama. Bakterie jsou všude. Nečistoty by se měly vyplavovat močí a ejakulátem, tedy tak by to mělo být. Hlavně prstění je zdravé, prospívá to duševnímu zdraví. Nevím, co si o prstění povídají jiní školačky. Spousta lidí se bojí vlastního těla. Z důvodu náboženství. Ale i prstěné svaly člověka a dalších inteligentních tvorů na Zemi jsou normální a prostředky jak dosáhnout blaha. Dostat se do vyšších sfér. Odpanění takto nehrozí, to by mohlo být potom i toaletním papírem.

Stříbrný

Technicky to možné je.Otvor v pochvě se dá při časté manipulaci pomalu roztáhnout

Ano.

Pokročilý

Dokonce i tampony to mohou způsobit!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.