Můžu být dopravní značky umístěny na lampě nebo musí mít valstní sloupek??

Odpovědi
anonym

Ano,můžou být umístěné třeba i na pouličním osvětlení.

Ella

viděla jsem značku zákaz zastavení umístěnou na dřevěném obložení veřejného vodovodu, nebo kohoutku dejme tomu, takže nejspíš ano

cukrar

značky nemusí mít vlastní sloupek, umístění, rozměry a další řeši ČSN, vyhláška 30/2001, TP,
(TP 65 Zásady pro dopravní značení na pozemních komunikacích)
ne každá značka je platná!!!

brazdarom19

Myslím si, že je nějakým způsobem akorát regulované v jaké musí být výšce, ale jinak může být připevněná na čemkoliv. Já teď hodně přemýšlím jestli si nepřidělat značku zákazu stání na vrata do garáže. Poslední dobou mám totiž pořád problém s tím, že mi někdo stojí před vjezdem. Díval jsem se, že ty značky se dají sehnat za pár stovek třeba z https://www.do­pravniznaceni­.com/ možná by to stálo za to.