Lgee

Můžu bydlet na Antarktidě?

Pokud chci ject na dovolenou zaplatím půl milionu, pokud tam chci žít je to možné? Co bych k tomu vsechno musel vyřídit a na kolik by vyšel každý rok žití zde?

Nejlepší odpověď
Drap

Teoreticky to možné je, ale prakticky téměř nikoli. Nepočítám s tím, že máš neomezené zdroje. Musel by jsi vytvořit vědecký tým, s tak zajímavým výzkumem, aby to schválily a podpořily isvětové mocnost. Musel by jsi vybdovat vědeckou stanici, zabezpečit její provoz a ta vědecká práce by musela být taková, aby byl tvůj pobyt nutný na tomto místě po dobu několika let.
Nechci tězrazovat od snů, ale chatku si tam nepostavíš.

Další odpovědi
bolak

Můžeš, ale vem si dvoje ponožky.

anonym

Pokud máš peníze, je možné téměř vše.