lenina270

Můžu bloknout nějak 1 číslo na sim?

prosím o radu-mám si koupit novou simkartu nebo lze nějak bloknout číslo které mě otravuje?vzhledem k tomu že mi poslední dobou odchází mobil tak simku přendavám a chtěla bych to číslo bloknout trvale

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Tato problematika se řešila na jednom serveru, a operátor nakonec prohlásil, že nemá právo zablokovat volání z nějakého čísla na Vašem čísle.

Řešení zde je, jmenuje se „filtrování hovorů“, telefon pak na tato čísla reaguje jenom informací na displeji – žádné vyzvánení. Mívají to nokie a je to obvykle v sekci „Protokol“. Novější telefony to nemají, u nich je možnost nastavení vyzvánení buď pro kontakty nebo alespoň pro skupiny kontaktů.

Koukněte do Návodu vašeho telefonu (pokud jej nemáte, najdete ho i na internetu.

Další možností pro chytré telefony (smartphony, např. Nokie se symbianem třeba tzv. N série). Nainstaluje se aplikace, nastaví se, že z určitého čísla se má hovor automaticky zvednout. Pak to dotyčnému třeba přehraje MP3 nebo okamžitě zavěsi. To se pak dotyčnému nevyplácí obtěžovat.

Další odpovědi
anonym

sou aplikace, které ti bloknou číslo.. buď sms, nebo volání a nebo obojí.. když ti něco posle aplikace to automaticky odstraní.. hovory odmítne atd.. ty o nicčem nevíš.. ale dotyčný se s tebou nespojí

myslim že to sou aplikace: MobiCall, Phoneguard, BlackBomb atd

Zdroj: http://server2­.wlist.cz/i.php3?do=EB5­65C40e81-2m8-0

AVATAR666

Tato problematika se řešila na jednom serveru, a operátor nakonec prohlásil, že nemá právo zablokovat volání z nějakého čísla na Vašem čísle.

Řešení zde je, jmenuje se „filtrování hovorů“, telefon pak na tato čísla reaguje jenom informací na displeji – žádné vyzvánení. Mívají to nokie a je to obvykle v sekci „Protokol“. Novější telefony to nemají, u nich je možnost nastavení vyzvánení buď pro kontakty nebo alespoň pro skupiny kontaktů.

Koukněte do Návodu vašeho telefonu (pokud jej nemáte, najdete ho i na internetu.

Další možností pro chytré telefony (smartphony, např. Nokie se symbianem třeba tzv. N série). Nainstaluje se aplikace, nastaví se, že z určitého čísla se má hovor automaticky zvednout. Pak to dotyčnému třeba přehraje MP3 nebo okamžitě zavěsi. To se pak dotyčnému nevyplácí obtěžovat.