Pokročilý

Mužou ženy/dívky nosit kanady ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a kdo jim v tom brání? Kdokoliv může nosit cokoliv. Dneska se v oblečení nějaké dělení a dámské a pánské už moc neřeší.

Další odpovědi:

Zlatý

Úplne kľudne. Len treba si uvedomiť, večerná róba alebo oblek s kanadami neladia.

Zlatý

Slečny a paní můžou podle mě nosit, co se jim líbí a v čem se cítí dobře. To by mělo být hlavní, o co jde. Určitě se radši potkám s usměvavým člověkem navlečeným v sebeulítlejší kreaci, než s otráveným protivným ksichtem, co má na sobě superelegantní šaty z nejlepších salonů.

Zlatý

Proc ne,pokud k tomu budete mit vhodne obleceni.Obcas divky v kanadach vidavam,ale je to predevsim o zivotnim stylu.

jasně že jo

Pokročilý

Není problém, já je nosím.

Bronzový

Já je taky nosím, ne přímo kanady, ale Martensky, které jsou několikrát dražší než obyčejné vojenské kanady. Mám už je nejméně 5 let a jsou černé s modrým nádechem. Když jdu někam k ohni, nebo na rockový koncert tak je to ideální. Vezmu si k nim otrhané džíny a koženou bundu a jdu.

Bronzový

Ženy a kanady?
hankaR+ klidně si je pořiď, jen si musíš zvolit správnou výšku podpatků!

Bronzový

Pokud seženou svoji velikost...ikdyž kanady jsou vojenské boty a v armádě jsou i ženy . takže - nic tomu nebrání.

Bronzový

Určitě.Na ženě ke vhodnému oblečení vypadají hezky.

Pokročilý

Samosebou.Pokud to není momentální životní styl,jako třeba v kombinaci s oranžovou hlavou a džínama ohrnutýma nad kotníky,retkem v puse a pod...
Líbí se mi v kombinaci s khaki na nějakým session,někde u Sázavy nebo jiným toku....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.