Kotja

Můžou vegani pít burčák?

Když je plný živých kvasinek.
Doplňuji:
2 Nuk nuk
Takže jsou jako normální lidi akorát mají jiné rozdělení taxonomických oddílů které jedí a které ne. Proč se tváří jako buhvíco?

Nejlepší odpověď
Drap

Mohou.

Další odpovědi
Nuk nuk

Mohou, samozřejmě. Kvasinky nejsou živočichové, řadí se mezi houbovité organismy.

Doplňuji:
Jiné taxonomické dělení nemají. Kvasinky patří mezi houby i oficiálně.

ladaadal

No toť otázka, na tu by ti měl odpovědět opravdový vegan. Přeci jen to je živý organismus, ale jak známo, oni si vždycky něco vymyslí, aby to mohli sežrat.

Ale na druhou stranu – lepší se posrat po burčáku, než oslepnout po slivovici od Draka. 🙂

arygnoc

nie.
zblbli by ešte viac.