modriblesk

mužou vám unest bez trestně dítě znemocnice?

VÁŽENÝ SOUDE,VÁŽENÁ PANÍ SOUDKYNĚ a PŘÍSEDICÍ U TOHOTO SOUDU.
DOVOLTE MI ABYCH VÁS V KRÁTKOSTI SEZNÁMIL Z NAŠÍ OBHAJOBOU.
BUDEME SE SNAŽIT SOUDU UKÁZAT NA TO ŽE NĚKTERÉ POSTOJE PRACOVNÍKU OSPOD
BALANCUJÍ NA HRANĚ ZÁKONA. ALE NE JEN TO,NA TOM TO ZÁKLADĚ BUDEME ŽÁDAT PŘEDVOLÁNÍ NĚKTEREJCH SVĚDKU NEBO JENOM JEDNOHO SVĚDKA KTEREJ JE PRO NÁS KLÍČOVEJ. DÁLE SI ROZEBEREME SLOVOVO ALKOHOL ,RODINA A PÉČE O DĚTI…
I POJEM CO JE TO SYLNÁ PODVÍŽIVA DÍTĚTE
ZE KTERÉ NÁS PRACOVNÍCI OSPOD OBVINUJÍ,A TOTO OVINĚNÍ PŘICHÁZÍ AŽ PO OZNÁMENÍ NA POCII

ČR KTERÉ JSME JAKO MANŽELÉ SPOLEČNĚ PODALY ..na ně z porušování a překračování svích povynnosti…

PO DELŠÍ DOBĚ ZASE STOJÍME PŘED VÁMA , DOKAZUJEME VÁM SVUJ NEUSTÁLÍ ZÁJEM A TOHU O SVÉ DĚTI ,KTRÉ MÁME MOC RÁDI .DOKAZUJEME TO TÍM ŽE JSME ZA NIMA JEZDILY BRALY SE JE NA POBYT K NÁM DOMU A PEČOVALY JSME O ONĚ Z NEJLASKAVĚJŠÍMI CITY, KTERÉ MUŽE DÁT JEN MILUJICÍ RODINA SVÍM DĚTEM.TÉMĚŘ KAŽDÝ DEN VOLÁME A PTÁME SE NA DĚTI DOBRÝ DEN TADY JE KAREL HOSPODÁŘSKÝ NEBO LENKA HOSPODÁŘSKÁ RÁDI BY JSME SE ZEPTALY NA NAŠE DĚTI JAK SE MAJÍ CO DĚLAJÍ A ZDA SE NA NÁS PTAJÍ ,?ODPOVĚD JE STÁLE STEJNÁ ANO PTAJÍ SE NA VÁS, MAJÍ SE DOBŘE..,někdy zase příjde odpověd nemusíte tak často volat ,vždyt za tu dobu co voláte se zas tak nic nezměnilo.
NYNÍ ZDE ZASE STOJÍME A ŽÁDÁME VÁS JAKO MANŽELSKÝ PÁR O ZRUŠENÍ UV. A UMOŽNIT NÁM VŠEM ŽÍT VEDLE SEBE JAKO RODINA JAKO JEDEN CELEK MÁMA TÁTA A DĚTI. PROTO ŽE MANŽELSTVÍ JE TRVALÉ SPOLEČENSTVÍ MUŽE A ŽENY ZALOŽENÉ ZÁKONEM STANOVENÝM ZPUSOBEM.
HLAVNÍM UČELEM MANŽELSTVÍ JE ZALOŽENÍ RODINY A ŘÁDNÁ VÝCHOVA DĚTÍ.
O ZÁLEŽITOSTECH MANŽELÉ ROZHODUJÍ SPOLEČNĚ.TEDY I O VÝCHOVĚ SVÍCH DĚTÍ
TO JEST RODIČOVSKÁ ZODPOVĚDNOST,§31 (1) je souhrn práv a povinností

  1. PŘI PÉČI O NEZLETILÉ DÍTĚ,ZAHRNUJICÍ ZEJMENA PÉČI JEHO ZDRAVÍ,TĚLESNÝ,CI­TOVÝ,ROZUMOVÝ A MRAVNÍ VÝVOJ.
  1. PŘI ZASTUPOVÁNÍ NEZLETILÉHO DÍTĚTE
  2. PŘI SPRÁVĚ JEHO JMĚNÍ

§31 (2). při výkonu práv a povinností uvedených v odstavci 1 jsou rodiče povinní dusledně chránit zájmy dítěte,řídit jeho jednání a vykonávat nad ním dohled odpovídajíci stupni jeho vývoje.Mají právo užít přiměřených výchovných prostředku tak, aby nebyla dotčena dustojnost dítěte a jakkoliv ohroženo jeho zdraví ,jeho tělesný,citový, rozumový a mravní vývoj.§ 34(1) rodičovská zodpovědnost náleží oběma rodičum.
§32(1) Rozhodujicí ulohu ve výchově dětí mají rodiče
§ 32 (2) Rodiče mají být osobním životem a chováním příkladem svým dětem…
tady odbočím k začátku naší obhajobě kde jsem se vyjádřil a slíbyl poukázat na postoje pracovníku ospod
kteří sami neplní své povinností jim dané vyplívajicí z kodexu slušného chovaní ospod pracovika
tedy k vzdálenost ustavu od bydliště,a to i přesto, že ze zákona o ustavní výchově mají za povinnost dítě ,umístit co nejblíže bydlištirodiču­.Rodiny většinou postradají jakékoliv komplexní poradenství o tom,jak mají postupovat,aby soudu prokázaly,že jsou schopny opět rodičovské povinnosti plnit.
po případě co proto ještě sami musí ještě udělat.Stejně jsou na tom také i rodiny ohrožené sociálním propadem.
Rodiny,jimž byly odebrány děti nebo jim odebrání dětí hrozí,jsou většinou poznamenány neduvěrou k pracovníkum ospod,nebo dokonce strachem z nich) vyplývajícího ze špatných zkušeností s těmito pracvníky.Ty často svou neschopnst řeší drastickým spusobem ,a to je odebráním dětí z rodin .
a jejich umítování do ustavní péče.toto je doprovázeno emočním stresem dětí i rodiču a na rušení rodiny celé.V pruběhu pobytu v zařízení pak hrozí destrukce rodinných vztahu a rodiče takových jsou ohroženi dalším sociálním propadem,jehož příčinou je rezignace a ztráta aspirací.-Cílové skupiny A) JSOU RODIČE
JEJICHŽ děti jsou v ustavní výchově,nebo jimž odebrání dětí do ustavu hrozí.Charakte­ristickým znakem této cílové skupiny je ekonomické nebo společenské selhání,nebo ohrožení ekonomickým selháním,ktré ohrožuje nebo zpusobilo umístění do ustavního zařízení.Jehož formou je například umístění rodiče do výkonu trestu nebo vazby(nikoliv za trestný čin spáchaný na dítěti).dlouhodobá nezaměstnanos­t,která vyustila ve strátu bydlení nebo ohrožení bydlení… Zde se opřu z nova do pracovníku OSPOD,
PROČ NAMÍSTO POMOCE JAKO V NAŠEM PŘÍPADĚ Z JEJICH STRANY PŘICHÁZELY TAK ZVANÉ POD PÁSOVKY,?neustálé překážky , a žádné poradenství o tom jak postupovat u soudu ,nebo hledání si nové bydlení a tady je to očem jsme z manželkou UŽ na to soud upozornovaly,pokud jsme si sehnaly bydlení tak někdo z ospod vždy zavolal majitely bytu či oběktu kde jsme byli na podnámu aby nás vyhodil že jsme problémoví že si neustále na něco stěžujeme,neplatíme nájem a tak dále že bi bylo vhodné se nás zbavyt.Ve dvou případech se tak stalo,prozba pracovníku ospod byla vyslišená.A nikomu znich nevadilo že je manželka těhotná ,že ani jedno těhotenství nebyla v klydu.v tom to případě žádáme soud aby nechal předvolat 3 svědky jimž pracovnice ospod volala a tímto je tak žádala aby nás do slova vyhodily na ulyci.jména SVĚDKU vám dám až po ukončení tohoto jednání,nebo bez přítomnosti OSPOD PRACOVNÍKU.VÍME NEBO JSME SI TÉMĚŘ JITÍ ŽE TI DVA TO POPŘOU ALE JEDEN Z NICH TO NEZAPŘE,TO JE ČLOVĚK KTEREJ SE ŘIDÍ SLUŠNOSTÍ ,a nebejt právě jeho tak by to zustalo nepotvrzené
a nám by náležel jen štít věčných stěžovatelu.to je to proč jsme soud také žádaly proč se nedotazuje praconíku co vy jako pracovnice ospod jste udělay proto aby se děti mohly vrátit spět do rodiného prostřed k Mámě a TÁTOVI .NE SOUD RADĚJI SLEPĚ BRAL VŠE CO MU OSOPD PŘEDLOŽÍ.
Z MÉ ŽENY SE SNAŽILY UDĚLAT ALKOHOLÍKA ,CO JE TO VLASTNĚ ALKOHOLÍK?
VZTACH ALKOHOLÍKA SE DÁ ROZDĚLIT DO NÁSLEDUJICÍCH SKUPIN.
1)ABSTIMENT-odmítá z nákého duvodu alkohol a vubec ho nepije.-Přítomnost takového jedince často vyvolává ve společnosti rozpaky
2)Konzument-nevyhledává alkoholické nápoje pro jeho učinky,ale pro chut.Nečiní mu to žádné potíže abstinovat,ale nemá k tomu duvody.
3)Piják-lidí spadajicí do této kategorie jsou v ČR bez nadsázky plné hospody.Jde zde již o učinky alkoholu-hlavně euforii a krátkodobé antidepresivní a antianxietické(uz­kost potlačujiící učinky
4)Alkoholík-Alkohol je protoho jedince silná droga.Nerozlišuje druh nápoje jde jen o procenta.tady zase odbočíme
…spět k mé ženě v žádném případě nemá potřebu mluvit o alkoholu,nebo jej vyhledávat..dělat si si tajné zásoby ,nebo za učelem ho získávat prodejem věcí z domu.netrpí žádnýma depresama ani uskostí čí sebe lítostí,prostě došlo u ni k šikovné manipulaci ze strany ospod ve snaze jí přesvědčit a jí i mě namluvyt že je alkoholík donutit se léčit z něčeho čím není,

Nejlepší odpověď
Drap

Každý únos je trestný. Otázkou zůstává zda se jednalo skutečně o únos. Nepochopil jsem k čemu ten dlouhý text. Možná by bylo alespoň vhodné z něho odstranit pravopisné chyby a používat malá písmena i v úvodní části.

Další odpovědi
kapka

Děti Vám byly odebrány nejspíše na základě předběžného opatření, to je právně v pořádku. Vyhodnocení situace v rodině pracovníky OSPOD, k jejichž názoru soud hodně přihlíží, může být správné, ale také nemusí. Nemusí být v pořádku dokonce ani pokud podle všech norem společnosti v pořádku vlastně je. Co je pro dítě nejlepší, na to je docela těžká odpověď. Většinou se to řídí všeobecně danou normou každé společnosti. Pro někoho nemusí být snadné dát dítěti vše, co společnost považuje za nezbytné. To je možná i Váš případ, pokud to dobře chápu.
V ideálním případě by každý, kdo požádá o pomoc, měl určitou pomoc také dostat.
Mimochodem, řešit v takovém případě gramatiku nebo způsob vyjádření problému, není úplně na místě.
V České republice to s pomocí rodinám, které se z nějakého důvodu neumí řádně postarat o své děti, není úplně ideální, dětský domov je nejsnadnějším řešením, ale určitě ne nejlepším. Už jsou dokonce podnikány kroky, které by měly tuto situaci zlepšit. Řešením je více pracovat s rodinou, naučit ji, jak se o děti starat, řešit ekonomické problémy.
Organizace, které se tímto zabývají, už existují, ale je jich málo. Zkuste vyhledat v místě bydliště občanskou poradnu, tam by Vám měli umět poradit. Můžete mi napsat i přes profil. Klikněte na „kapka“ a pak na „zaslat uživateli email“.

Bobmarley

Ty máš dost…

Reuef

za 1. vypnete capslock za 2. naucte se cesky