ivosek2

Mužou si nezletilí koupit nealkoholický nápoj z piva?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Jako Birel atd.? ne nemůžou i v něm je trocha alkoholu.-)
Doplňuji:
Raibeku v tomto odborníkem nejsem, ale ta otázka už tu byla tolikrát:-(((
Něco jako „jakou máte rádi barvu?“ 🙂

Pro některé otázky by tu mohla být zřízená nová kategorie:-)

Další odpovědi
JájsemRaibek

Upřesním odpověď zzzlatokopky, odbornice v oblasti alkoholu a jiného chlastu :)
Ne nemůžou, jelikož nealko obsahuje max. 0,5 promile alkoholu.
Např. v jedné prodejně (nechci dělat reklamu Lídlu) na pokladně musí potvrdit i u pita 18 let ano-ne.
A budeš se divit, maj to dokonce i na jeden druh bomboniery.

marci1

Ne. I nealkoholické pivo obsahuje tak 0,5 % alkoholu. ☹

anonym

Nevím kde bydlíš ty, ale v České republice koupíš od 13ti let naprosto všechno.