Acer

Můžou se zbytky svíček roztavit v mikrovlnné troubě?

Chci si udělat vlastní svíčku, knot mám

Nejlepší odpověď
badisko

byt tvuj rodic tak bych ti asi podekoval …to nedelej …a kdyz uz to budes delat na sporaku v plechovce nebo tak a nahodou by ti ten vosk chytil tak ho prostimte nepolivej vodou!!!!! a uhas to prikrytim naprikad talirem nebo tak …horici vosk a voda se nesnaseji …mohl by jsi lehce prijit k urazu nebo uplne jednoduse vyhoret ..!!!! kdyz si chces udelat svicku tak si kup vceli vosk v platech a ten pak jen srolujes a nemuzis nic tavit a tak vystavovat sebe a okoli nebezpeci!!!

Další odpovědi
hanulka11

já bych řekla že to bude lepší roztavit je v nádobě ve vodní lázni na sporáku
Doplňuji:
takto jsem to myslela, doufám, že jsi to pochopil
http://mojedi­lo.ireceptar.cz/na­vody/vyroba-svicek/vse

honza19hk

až uslyšíš pod okny hasiče tak se nediv. tavit svíčky v mikrovlnce.....
Nezapomeń že vosk je hořlavý a nehas ho kdyžtak vodou,jinak se ti hořící vosk rozprskne po pokoji.

mosoj

V mikrovlnce vosk neohřeješ. Ohřát jde jedině to co obsahuje vodu a svíčka to zřejmě nebude.