zjentek

můžou se ty protizemanovský demonstrace nějak nebezpečně násobit?

..já tady neříkal vůbec nic, ale na moje slova došlo!

Nejlepší odpověď
Quimby

Podle mě to v něco víc nepřeroste a bojím se, že se k tomu prezident nijak nepostaví.
Osobně bych se k nim přidal taky, ať má prezident svoje názory, ale nelíbí se mi jak prezentuje postoje České Republiky ve světě.

Další odpovědi
tatanka

Mám dojem,že na Vaší otázku odpovím ano, ale je zde spousta skutečností, které vedou k tomu, že to s p. prezidentem ani nehne! Nemám rád jeho slovní vyjadřování,ale přřesto si dovolím napsat, že vyjadřuje názor tak jak bychom ho podali. Nejsme však vůdci této krásné země.

Agneta

Ano mohou, ale chléb levnější nebude:DDDDD
V USA byla ta situace stejná, když přicházel Bombama. Už měli toho válečníka Bushe fakt dost, a tak Bombama lehce vyhrál, a co se zlepšilo? Je to údajně nejhorší prezident v dějinách vůbec :DDD
A tak si ti demonstranti na Zemana ještě vzpomenou:DDDDDD