Adri ..

Můžou se na CD lepit samolepky nebo papír ( popř. jakým lepidlem ? )

Nejlepší odpověď
lexx

Ne, ideální vyvážení disku neexistuje a excentricita bude házet a namáhat mechaniku.
Používej potisk laserem ve vypalovačce, LightScribe, texty i jednoduché obrázky. CD-R musí toto podporovat. (Verbatim, Benq)
Doplňuji:
Provizorně můžeš CD-R popsat barevnou fixkou speciální pro tyto účely která chemicky nepoškozuje povrch disku.

Další odpovědi
rtepp

A co popisovač na CD?

http://www.al­za.cz/qcp-popisovac-na-cd-d66044.htm

Hlada

Samolepky nebo papír ne. Jde o vyvážení. Prodávají se samolepicí etikety, které se potisknou v normální tiskárně. Nevýhodou je opět vyvážení. Na nalepení je potřeba udělat přípravek nebo koupit etiketovač. Nejlepší pro domácí použití jsou potisknutelná media. Je ale potřeba k tomu mít tiskárnu, která umí na ně tisknout.