Avatar uživatele
juie

Můžou se králící tahat za uši ???

slysela sem ze ano ale me to nejde prijde mi ze je to musi bolet…prosim i duvod…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, VampGirl před 4439 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VampGirl

Nevím, jestli je to bolí nebo ne, ale vím, že je mnoho lidí takto běžně přenáší. Někdo je vezme za uši, někdo za uši plus za kůži za krkem… Důvod bohužel nevím… Možná se lidé chtěli tímto stylem přenášení vyhnout zranění od králičích drápů. Mě osobně se to jednou stalo, když jsem králíka nesla. Škrábl mně docela hluboko do masa…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Králíky můžeš tahat za uši, zrovna tak člověka nebo psa. Ale nadšení z toho nebudou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nikdy si nedovolím mluvit za zvíře – že nekouše, nic nerozdrápe, v bytě nenakaká… A už vůbec ne v tom, že ho něco nebolí.
Jediná jistota, kterou si dovolím hodnotit je jeho spokojenost. To, že mu chutná, líbí se mu drbání v kožíšku a válení se v posteli – to je totiž vidět naprosto jasně!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Naprosto souihlasím s Damiana.
Vidím to na všech zvířatech, se kterými trávím hodně času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Souhlasím s Damianou.
A dodávám, nedělej nikomu nic, co by se nelíbilo tobě. Ani lidem, ani zvířatům.
A…není tahání jako tahání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brusinka

No, tahat je za uši asi není dobrý nápad :) Nosit za uši už možná bude o něco lepší, i když taky mi to nepřipadá jako to pravé. Je pravda, že takové ty „králíkárnové“, co se pěstují na maso, jsme tak nějak taky přenášeli…ale potom při chovu domácího zakrslého jsem se naučila brát za kůži za krkem plus podepřít pod zadečkem a to je podle mě i podle chovatelských knížek apod. to nejlepší. Nebolí je to a je to i praktické.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek