mikee.nikee

Můžou se doplňky pro rychlejší spalování tuků ( „spalovače“ ) a nabírání svalů ( „gainery“ ) užívat zároveň ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Tyler Durden

Ano

Teoreticky, pokud každá jednotlivá složka ve všech výrobcích užívaných za den nepřekročí maximální denní dávku pro danou látku a pokud mezi jednotlivými látkami v různých výrobcích není nežádoucí interakce (vzájemné působení), tak ano.

Ale to pouze čistě teoreticky, PRAKTICKY JE TO ALE NESMYSL!!!

Gainery obsahují především sacharidy a při jejich nadměrném nebo nesprávném používání se přebytek přijaté energie ukládá ve formě podkožního tuku.

Spalovače mají opačný účinek… Takže užívat obojí DOHROMADY JE NESMYSL!!!

Nabírat svalovou hmotu a současně spalovat tuk, je bez zázračné genetiky, popř. bez použití dopingových látek, popř. doplňků stravy v řádech extrémně vysokých částek, NEMOŽNÉ!!!

Pozn.: pokud potřebuješ spalovat, používej vysokoprocentní „proteiňáky“ a určitě ne gainery („sachariďáky“).

Doplňuji:
OMYLEM JSEM ZAŠKRT U ANKETY „ANO“!

PLATÍ „NE“!

Poklička

Ano

nutrimax.cz

Ne

Používat zároveň spalovače a gainery samozřejmě můžete, ale jak psal Tyler Durden, nedoporučuji to dělat – je to bez efektu. Pokud byste hledal doplňky pro sportovní výživu (proteiny, spalovače tuků atd.), můžete se podívat k nám http://www.nu­trimax.cz/ a rádi vám něco vhodného doporučíme.

O spalovačích tuků se můžete něco dozvědět zde – http://www.nu­trimax.cz/spa­lovace-tuku/, stačí rozkliknout text.

Můžete také vyzkoušet spalování tuků s proteiny (proteinovou dietou), krátký úryvek najdete v našem článku http://magazin­.nutrimax.cz/pro­teiny/ (Proteiny a spalování tuku)

Přeji hezký den.

mojitek

rychlejší spalování díky chemii,rychlejší nabírání svalové hmoty díky chemii…to nebude asi to pravý ořechový pro tělo.. Možná by bylo radši kdybys shodil kila a nabral trochu svalů krapet přirozeněji,ne­myslíš?