atena11

Můžou se dát kočce prášky?

Dobrý den u veterináře jsem koupila prášky které kočce zabraňují na půl roku se mrouskat. Ale nevím jestli ji ty prášky mohu dát když semrouská. Nemá někdo s tím zkušenosti?

Odpovědi
anonym

Nevím, neporadím – měla ses zeptat toho veterináře, ne??
😉
Ale neodolám a ´přiložím´ vtípek – http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Jak_dát_koč­ce_tabletu

Zbynas

Jak projíždím google, tak narážím na dost lidí, kteří dávají, i když začne mrouskat (protože to má třeba dřív, než obvykle), takže by to neměl být problém.

arygnoc

kľudne jej ich dajte.
v najhoršom si poriadite kočku novú.

PS:
všetko tu už bolo povedané.
informácie ste mali získať u lekára.

anonym

Instrukce k podávání léků musí sdělit veterinář, u kterého byly léky zakoupeny. Nevíme ani o jaké tablety se jedná!
Doporučuji spojit se s veterinářem.
Tato poradna nemůže na dálku ani léčit ani řešit podávání léků, když neznáme základní informace ! Když někdo (nezodpovědně) poradí, tazatel se bude řídit místní radou a dojde k poškození zdraví nebo i k jiným následkům, čí to bude vina?
Hormonální tablety navíc nejsou vhodné dlouhodobé řešení. Pokud nemá být kočka využívána v chovu a je pohlavně dospělá, doporučuji kastraci.