TrpaslikLuc

Můžou psi jist jahody?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano může. Někteří psi mají jahody velmi rádi a dokáží si je i sami sbírat.

Další odpovědi
brillant

Strýček google https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=mů­že+pes+jahody&sou­rceid=opera&i­e=UTF-8&oe=UTF-8

Anemone

Mimo hroznového vína psi mohou žrát všechno ovoce a některým i moc chutná.
Určitě je to pro ně zdravější, než ty sladké piškoty které jim lidé tak rádi dávají.

Rakira

Ano, dokonce je někteří přímo milují : *
Třeba naše (fenka) Dita šla na zahrádku a vyjedla nám záhonek jahod :D