Pokročilý

Můžou přijít exekutoři?

Dobrý den, před nedávnem jsem si zkoušel objednat jedny kupóny, bohužel to nešlo a tak jsem na to pozapomněl. Teď jsem se náhodou podíval na e-mail a našel jsem tam něco ve stylu !Nezapomněli jste na nás zákazníku?". Nebyla tam nějaká výzva k platbě nebo tak něco, ale pro jistotu se chci zeptat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

A jak to my máme vědět, když nám nedáš skoro žádné informace.
Uzavřel si s nima smlouvu? Porušils ji? Pokud ano, tak klidně přijít můžou.

Další odpovědi:

Bronzový

kdo ví, zeptej se toho prodejce jestli u tebe má nějakou nezaplacenou objednávku a požádej o storno, zrušení.

Zlatý

Exekutor může konat až na základě rozsudku, který nabyl právní moci a žalobu je možné podat až po neúspěšné urgenci, takže žádní exekutori v žádném případě přijít nemohou. Zda ale šlo o závaznou objednávku z otázky není zřejmé. Je tedy potřeba dohodnout se s prodejcem a objednávku potvrdit nebo zrušit.

Bronzový

Mámo informací ... Ale předpokládám, že jste někde v eshopu byl přihlášen a něco vložil do košíku. Některé eshopy pak dělají to, že připomenou nedokončený obchod, dokonce třeba nabídnou slevu.
Druhá varianta je řádně dokončená objednávka, kterou jste nezaplatil nebo nepřevzal ...
Ale jen vy víte, jestli jste koupi dovedl do konce nebo ne, to my tu nevyřešíme ... Prohledejte emaily nebo se přihlašte to doho eshopu ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.