bolak

Můžou policajti stražit pasti?

Např. domluvit se s majitelem nějakýho obchodu, aby nechal pootevřený dveře a pak si počkat na lidi, co si toho všimnou, a pokusej se odtamtaď něco ukrást?

Odpovědi
honza19hk

řekl bych že ano.Kolikrát např při dorogvých obchodech se policajt vydává za kupce aby získali důkazy o drogovejch kšeftech.pak je seberou.A tohle dělají nejen u drog.

Druhá věc co používá ale městská policie jsou tzv fotopasti. pomáhají odhalit zloděje dřeva v lesích,černé skládky atd…