Michal Kole

Můžou moje léky na deprese a schizofrenii způsobovat chvilkou zapomětlivost či sklérozu Olwexya a Quetiapin ?

Třeba vzpomenu si, že potřebuji si něco najít v knížce kterou mám 2 metry od sebe na posteli na klíně mého ufounka E.T., zvednu se od PC a než popojdu dva metry tak zapomenu proč jsem vůbec vstal a co jsem vůbec chtěl si vzít nebo udělat ?

Nejlepší odpověď
nimbus4

Normální to NENÍ. Vydej se do Dobřan.

Další odpovědi
LejdyTerr

Hlavně že to nezapomeneš napsat sem, to je hlavní!

Ladič pian

Hele, to je úplně normální. Já například za 5 sekund nevím slovo se kterým jsem chtěl pracovat a musím počkat než to přijde. Nebo zákazníkovi odkejvu požadavky a za chvíli nevím co říkal. Takže musím nosit tužky a píšu třeba na zeď. Nebo jdu do kuchyně pro chleba a po cestě vidím batoh. Vytáhnu z něj nářadí a chystám se ho opravit. Když jdu pro šroubovák, vidím kolo. Začnu utahovat brzdy a vzpomenu si že mám hlad. Jdu tedy do kuchyně a uvařím si kafe.

cochee

Určitě máš v balení léků příbalové letáky, tak se koukni, bylo by to tam uvedeno, vzhledem k tomu že jde o léky ovlivňující duševní stav.

I_hate

Příbalové letáky tvých léků máš i na internetu. Tak v čem je problém?
http://www.psycho­web.cz/leky-a-letaky/olwexya---pribalovy-letak-ucinky-nezadouci-ucinky-davkovani/

Zdroj: http://www.psycho­web.cz/leky-a-letaky/apo-quetiapin---pribalovy-letak-ucinky-nezadouci-ucinky-davkovani/