Adri ..

Můžou mi zrušit sami účet ?

Dříve jsem se registrovala na různých stránkách a když si chci u nich zrušit účet, mé jméno neexistuje. Je možné že mi zrušili účet oni ?

Nejlepší odpověď
quentos

tak to musí být ale hooodně neseriózní stránky. Leda byste tam třeba rok nebyla…?

Další odpovědi
WeeBear

Jak již psal quentos. Je to možné, účet se ti může ‚sám‘ zrušit, když se déle nepřihlásíš.. Někde jsou lhůtou dva měsíce, někde půl roku, někde tu lhůtu ani nemají.. Je to hodně individuální.

RomanP

dost často je limit 100 dní od neaktivity administrace účtu

samicek333

Jestli je to hodně dříve, tak asi jo – někde mi to myslím smazali po třech měsících… Třebas zapomněla správný přihlašovací jméno:)
ČAU…TADY BAZALKA:D