Q3Xxiáš

Můžou mi v Lidlu prodat balení tří zapalovačů, když mám 13 let?

Jedeme s klukama na chatu. Díky za odpověď. Věk: 13 let

Odpovědi
anonym

Můžou, ale nesmí. Jedině, kdybys balení vhodil mezi nákup, snad si toho nevšimne a pokud se ti podaří získat zapalovače, víš, že to je v rukách dětí nebezpečná hračka?

Drap

Proč by nemohli. Pokud vím, tak žádný zákon nezakazuje prodej sirek ani zapalovačů nezletilým

Mc Merkurion

… bezpečnější a účelnější jsou sirky … na chatu lepší a u kasy to bude určitě vypadat líp …