Avatar uživatele
Bezradná

Můžou mi rodiče zakazovat odstěhovat se?

Vždy když jim to řeknu, následuje to, že na mě vztáhnou ruku. Mám velmi hodné prarodiče, kteří souhlasí s tím, že bych se k nim přestěhovala. Je to jen 800 metrů od mého současného bydliště. Nedávám důvod k tomu, aby na mě vztahovali ruku. Nekouřím, nepiju, nefetuju a na zábavy nechodím a „průserář“ také nejsem. Živím se sama. Nedávají mi ani korunu na školu a na nic jiného. Co mám dělat, abych se mohla odstěhovat? Promluvit v klidu si s nimi opravdu nejde. Bude mi 19.
Doplňuji:
Je to tak 3 týdny, už jsem měla sbaleno, ale máma mě chytla pod krkem a držela za něj mezi dveřmi. Ještě když jsem se balila tak mě upozorňovala co tady zůstane a co si můžu vzít. Jsem si jistá, že mě nenávidí. Vidím to v porovnání se sestrou. Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud ti je 19, živíš se sama a podporu rodičů nepotřebuješ,. tak se seber a odstěhuj se.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Jak vidíš, tak mohou.
Ty ale zase můžeš neposlechnout a v klidu se nenápadně odstěhovat k prarodičům (pokud s tím oni budou souhlasit).
Je spotřeba ale nejprve pečlivě zvážit všechna pro a proti !
Názor
Doplňuji:
Nemyslím si o tom nic, protože znám jen tvoji verzi a také z toho důvodu takto odpovídám.

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Mohou, možná řešení jsi dostala. A myslím si (pouze podle tvých informací), že někdo z té vaší společné domácnosti by měl navštívit odborníka – psychologa. Zkus to jako první ty.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek