everest

Můžou kosmonauti kouřit?

Nejlepší odpověď
mosoj

Technicky to problém, není. Na palubě se recykluje i moč na pitnou vodu. Není mně ale znám důvod proč by takovou volovinu dělali !

Další odpovědi
registrovana

kosmonauti by měli být v nejlepší fyzické kondici, takže kuřák by se k takovéto práci nejspíš ani nedostal, ale myslím si, že čistě teoreticky by mohl, ale nespíš jen vevnitř jejich přepravní lodě (nebo jak se to nazývá).

radce

Pokud jsou tam déle a nemají tam kosmonautky, tak asi jo 😁

Michal Kole

Malé částice z cigaretového kouře by mohli dělat problém např. v kontaktech, různých relé,

Ve vesmíru není gravitace, takže „odklepnout“ odkouřenou část cíga by aso mohl být problém. že by tam lítal – popel.

Viz co udělali brambůrky Homer Simson http://www.you­tube.com/watch?v=qnPGDWD­_oLE

Admin promine, ale proč bychom nemohli řešit i problémy na teoretické rovinně.

Ona blbost někdy fyzikální problém osvětlí lépe než nabiflování se tučného textu vu učebnici nazpaměť a ani nechápat o čem poučka je.