panxnotdead

Můžou ke kosmetičce i kluci

Mě je blbý se na to ptát, ale zeptám se.. Můžou chodit ke kosmetičce kluci?

Nejlepší odpověď
quentos

no jéje, co já se tam nachodil
Doplňuji:
to, že i muži řeší tímto způsobem problémy s pletí, je normální … kosmetička byla moc hezká a příjemná a rád na to vzpomínám

Další odpovědi
Tom20

Jo,v dnešní době určitě.Dneska už to neni nic divnýho(ale radši bych se zeptal,jestli tam berou i kluky).

hanulka11

jsitěže ano – zde jde stud stranou

lenka 231

Ano můžou ,ale nevím proč by tam chodili holit se můžou doma.
Ps:papa

Sugar

Podle nejnovějších vědeckých poznatků mají i muži pleť a to dokonce kolem 3m2. Z toho vyplývá, že i oni můžou jít ke kosmetičce. Přesto bych doporučoval spíše než pravidelnou kosmetičku, konzultaci s odborníkem který ti doporučí vhodné přípravky pro základní péči o pleť tj. čištění, tonizaci, hydrataci. Pokud neznáš odborníka který by ti poradil vhodnou kombinaci přípravků doporučuji hloubkovou analýzu pleti např. pomocí SAM (lze vygooglit). Nebo ucelenou řadu péče o pleť pro muže. To bude těžší, ale i na českém trhu se dá najít.

quentos

lenka231, od holení jsou holiči a kadeřníci, ne kosmetičky :{D>

led

Tom20, nie je to vyhradené len pre ženy. V kozmetických robia aj muži, aj keď ich je strááášne málo.