Můžou do plaveckého bazénu ve Vašem městě i neplavci? Musí podepisovat nějaký reverz, že jsou neplavci?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já jsem se ještě nesetkala s tím, že by se mě někdo ptal jestli jsem plavec, nebo neplavec,,jen u dětí je to nějak omezené, mám dojem, že pokud je dítě neplavec, tak nesmí do hlubšího bazénu a to třeba i s doprovodem,,,

Další odpovědi
anonym

Taky neumím pořádně plavat,lezu tam dost často.Vířivka to je moje,nikomu se nemusím hlásit jako neplavec!

Radak

Podle mého, neplavci by měli mít možnost někde se naučit plavat. Do rybníka dnes leze málokdo, podle mých zkušeností. S podepisováním reversu jsem se nesetkala, ani s tím, že by se mě někdo ptal jestli umím plavat při návštěvě bazénu.