Muzou deti pracovat?

je to spis pro meho syna nez pro me,kdyz jsem sve deti dnes budila at mi pomuzou s uklidem,ten mladsi se me zeptal jestli smi deti pracovat,asi ho vymenim za nejake roztomilejsi zviratko jen me nenapada jake

Nejlepší odpověď
rynek878

Když nechce pracovat,tak ho prodejte a udělejte si nové a pracovitější.

Další odpovědi
martina1

Nevím kolik dětem je,ale doma řeším se svojí čtyřletou puberťačkou podobné problémy.Když jí pošlu srovnat hračky,tak za chvíli přijde a smrtelně vážně mi oznámí,že to musím uklidit já,protože jí upadnou ruce.Dnes ráno se hodinu oblékala a když jsem jí to po třetí zopakovala,tak mi opět s vážným výrazem řekla "Aby ses z toho neopupínkovala­."Vždycky se začnu smát a autorita je v háji,ale nevyměnila bych je ani za nic.Jen si někdy říkám,aby se moje péče neobrátila proti mě a nebyli z nich lenoši.Jindy zase kvetu,protože mimalá chce pomáhat při vaření.Vše jde pomaleji,je dvojnásob bordelu,ale něco jí musím nechat dělat.Jsou radosti s děťátkama.Tak hlavu vzhůru a pevné nervy:-)

annas

Martino, překlep? Čyřleté dítě a puberta?

martina1

To není paní Annas překlep.Já tomu už říkám puberta,protože někdy je tak drzá,že si říkám,jaké to bude asi v jejích 15 letech.Hlavně naše malá má vyřídilku a je vysoká po tátovi,takže si někteří myslí,že chodí už do školy.Proto jí říkám v dobrém puběrťačka.