Avatar uživatele
anonym

Muzou deti pracovat?

je to spis pro meho syna nez pro me,kdyz jsem sve deti dnes budila at mi pomuzou s uklidem,ten mladsi se me zeptal jestli smi deti pracovat,asi ho vymenim za nejake roztomilejsi zviratko jen me nenapada jake

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, iwetax, anonym, rynek878, flodur před 5023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Když nechce pracovat,tak ho prodejte a udělejte si nové a pracovitější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Nevím kolik dětem je,ale doma řeším se svojí čtyřletou puberťačkou podobné problémy.Když jí pošlu srovnat hračky,tak za chvíli přijde a smrtelně vážně mi oznámí,že to musím uklidit já,protože jí upadnou ruce.Dnes ráno se hodinu oblékala a když jsem jí to po třetí zopakovala,tak mi opět s vážným výrazem řekla "Aby ses z toho neopupínkovala­."Vždycky se začnu smát a autorita je v háji,ale nevyměnila bych je ani za nic.Jen si někdy říkám,aby se moje péče neobrátila proti mě a nebyli z nich lenoši.Jindy zase kvetu,protože mimalá chce pomáhat při vaření.Vše jde pomaleji,je dvojnásob bordelu,ale něco jí musím nechat dělat.Jsou radosti s děťátkama.Tak hlavu vzhůru a pevné nervy:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Martino, překlep? Čyřleté dítě a puberta?

před 5023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
martina1

To není paní Annas překlep.Já tomu už říkám puberta,protože někdy je tak drzá,že si říkám,jaké to bude asi v jejích 15 letech.Hlavně naše malá má vyřídilku a je vysoká po tátovi,takže si někteří myslí,že chodí už do školy.Proto jí říkám v dobrém puběrťačka.

před 5021 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek