Jose1f

Jak se jmenuje skladba, během níž muzikanti jeden po druhém odcházejí, až nakonec zbyde na jevišti pouze dirigent?

Slysel jsem, ze existuje hudebni skladba, kdy clenove hudebniho telesa postupne behem hrani jeden po druhem odchazeji, az nakonec zbyde na jevisti pouze dirigent, ktery se odpoklonkuje a tez odejde. Vite nekdo, o jakou skladbu se jedna a kdo ji napsal?

Nejlepší odpověď
talka

Schubert: Unfinished Symphony.- Nedokončená symfonie.

Další odpovědi
xxx3

Haydn – Symfonie č. 45 – „Na odchodnou“

anonym

taky by to mohlo být při koncertě, kdy dostal zaplaceno jen dirigent a hudebníci na protest postupně odejdou 🙂

Jarda P

Joseph Haydn, Symfonie č. 45 fis-moll „Na odchodnou“.