Anuket

Muži, překousli byste u své partnerky bisexualitu?

Otázka jde spíše k mladším jedincům, ale samozřejmě mě zajímá názor i starších, případně i žen, zda-li mají zkušenost.

Jde o následující situaci, s partnerkou máte vztah, řekněme pár let, nikoli však děti, po svatbě, nemáte jiný závazek. O její bisexualitě víte, ale nikdy Vám „neutíkala za slečnama“. Najednou ale o slečny začne projevovat zájem a nepadají z toho pro Vás žádné výhody, domů ji nebere, má ji jen pro sebe, nikoli pro oba jako zpestření vztahu.

Otázkou nesleduji nic u sebe, ovšem dost mě zajímají Vaše názory. Ještě nedávno jsem měla za to, že to mužům obvykle nijak nevadí, pokud jim tím žena neomezuje jejich společný čas, či nenarušuje jejich čas. Poslední dobou se setkávám spíše s negativními názory. Jaký máte Vy?
Doplňuji:
Pájo, mluvím například o situaci, kdy spolu partneři nebydlí a kvůli práci má jeden čas třeba jen o víkendu. Tedy že na tomto se nic nemění.

Přímka a trojúhelník je ale hezké přirovnání.

Nejlepší odpověď
arygnoc

každopádne sa jedná o neveru, a nemám na mysli iba tú fyzickú.
Pokiaľ niekto zo vzťahu uteká, je to problém (pre jeho partnera).

Další odpovědi
Pájo

Mezi partnery je nejlepším matematickým vyjádřením vztahu přímka, nikoli trojúhelník. Jsem pro přímku. Trojúhelník nepovažuji za vztah. Rád bych věděl, jak může trojúhelník „neomezovat jejich společný čas, či nenarušovat jejich čas“. To si asi někdo lže pěkně do kapsy…
Doplňuji:
Pak jde o to, zda jsou ti dva skutečně partnery, když vlastně na sebe nemají čas (z rozličných důvodů). Za partnera povazuji člověka /striktně opačného pohlaví ;) /, se kterým trávím téměř většinu svého času a dělá mi to radost.

anonym

Odpovím otázkou : Ženy překousli byste u svého partnera bisexualitu?

zjentek

mimo partnerskou postel se to tahat nesmí,v žádném případě neexistuje! No a v partnerské posteli to neva, to každý muž překousne ..vlastně to přejde, jako by nebylo nic samozřejmějšího ,)
Doplňuji:
ladič: i žena často ráda překousne bisexualitu partnera, když se to netahá mimo její postel ..zkrátka jak říká arygnoc- Pokiaľ niekto zo vzťahu uteká, je to problém ,D
jinak- statistiky

rigormortis

No já nevím…ale mě přijde nevěra jako nevěra…

zjentek

rigormortis: nevěra je, když potkáš šťavnatou buchtu někde u vody a napadne tě, jak bys ji v těch plavkách vojel, pak se vrátíš z procházky a na starou koukáš jak jelimánek ..to je nevěra, ale na to se Anuket neptala. Jinak pro více info- zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-nebo-co-je-jeliman

anonym

Odpovím vtipem: Moje thajská manželka tvrdí, že na velikosti pohlaví nezáleží. Ale stejně bych byl raději, kdyby ho neměla!
Ono v sexualitě, bisexualitě, homosexualitě, trans ap. jde skutečně hlavně o to, co jsou schopni přirozeně akceptovat jen ti zůčastnění, tedy ti, kterých se to bezprostředně týká . Ostaním je po tom houby, co si kdo
v soukromí provozuje, jak a s kým.