Muži, možná i ženy – nebudeme diskriminovat 🙂 – souhlasíte s tomto tvrzením?

…ženy neumí číst v mapách …

Nejlepší odpověď
Nikkol

já se v mapách orientuji, takže nesouhlasím 🙂

Další odpovědi
terry

Už mnohokrát mi mapa pomohla, když jsem s autem bloudila.
Takže také nesouhlasím.
A…jedna má spolužačka běhá závodně orientační běh.

mojitek

Jsem chlap a nesouhlasím.Ženy jsou v mapách jako víc doma než chlapi.Jsou vyjímky,ale obecně je to tak.

anonym

To kecáš,moje žena v mapách číst umí.Když jedu dle jejich pokynů,dostaneme se na určené místo v pohodě,bez bloudění!

Drap

Je pravda že některé se orientují hůře, na druhou stranu , znám zase několik takových žen, které předčí většinu chlapů.

Damiana

Nemám s mapami sebemenší problémy. Jako spolujezdec jsem i skvělý navigátor. Na tabletu mám otevřenou mapu a bez potíží z ní čtu.

Paradoxně ale nejčastěji tzv. přejedeme v těch místech, která známe a nesoustředíme se na ně. Takže nebloudíme, ale často se vracíme.
Obrazně řečeno jsme s mužem zkrátka takové typy, co mají třeba trasu do Brna přesně nalajnovanou, tak si povídají, smějí se a cesta vesele ubíhá a najednou cedule „Košice – 20“ 🙂