Clarissa

Muži, jak dáváte najevo zájem o ženu se kterou se již znáte?

Dejme tomu, že jste přátelé – párkrát jste se sešli i s jinými lidmi jako parta si pokecat. Pokud o jednu holko z té party budete mít zájem, jak jí to dáte najevo?

Nejlepší odpověď
Drap

Přímo bych jí to řekl

Další odpovědi
ondra07

Nevím, jak to mají ostatní, ale já asi takhle:
prostě si s ní začnu povídat, začnu jí psát třeba na FB. A když uvidím, že má o mě aspoň trošičku zájem, tak jí začnu říkat, že jí to sluší apod.. a potom jí třeba pozvu ven :) A taky mi nedělá problém jí říct, že se mi líbí.
A pak už to záleží na ní, jak zareaguje, to se pozná časem.