ReHu

Muži a mladíci, jste hladce oholeni či jinak? http://img.na­dapenny.com/t20/110­27/nadap105033984­850237.jpg

Odpovědi
Miroslavst

Hladce oholen

Nyní hladce oholen i ostříhán. Ale proč tam dáváš odkaz na origami?

Elk

Mírné strniště - upravené

Já, jako Šerif – dle fotky na avataru – nemohu býti dohladka oholen, nevzbuzoval bych respekt, ale jsem pod H2O denně.
P.S. Nedůležité odkazy neotvírám!!!

janek66

Knírek

Chtěl jsem mít knír jak „Dědek“ s Katapultů, ale takový mi nikdy nenarostl, tak nosím klasický a někdy si nechám narůst delší boky a zatočím si je nahoru abych pozlobil manželku. 🙂

quentos

Mírné strniště - upravené

zaškrtl jsem čtvrtou možnost, jelikož na holení prdím jak na placatej kámen – tak jednou za čtyři dny. Jinak mám knírek a bradku, ale dvě možnosti naráz se holt zaškrtnout nedají

ReHu

quentos > proto tam je možnost jinak 🙂.

ReHu

Míro, to se mi vloudila chybička 🙂.
Detailisto 🙂.