Tuřín

Můžete si vybrat, kam vás odveze sanitka? Pokud jsou např. dvě pohotovosti téměř stejně vzdálené…

Důvod – nejblíž máme Bulovku, kam se nikomu nechce :)

Nejlepší odpověď
marci1

Obávám, že pacient si vybrat nemůže. Můžeš se jen zeptat, kam Tě vezou. 🙂

Další odpovědi
štamgast

No nevím, ale když je člověk v kritickým stavu, tak je rád, že žije, a je mu fakt jedno, kam ho odvezou.
Proč se nikomu nechce na Bulovku?

briketka10

To nechápu, já tam byla a nic špatnýho mi neudělali
sanitka mě dokonce dovezla houkačkou až domů do

Pardubic po dost složitém zákroku 😁

Mám na mysli Nemocnici na Bulovce, ale myslím, že
je to prašť jako uhoď.

Mravenec

Mě když vezli, automaticky řekli Bulovka. Navíc FUJ!
Čekal jsem hodinu, než mě vzali, to jsem přijel sanitkou… A zrovna mírné to nebylo.

A to jsem ještě neříkal, že když mě přijala, tak se mi vysmála do očí, že mi nic není, to nebyl smích z radosti, ale škodolibost.

Lamalam

Pacient to neovlivní, určuje to lékař ve spolupráci s dispečinkem. Bulovka má špatnou pověst už od doby, kdy tam léčili a nevyléčili Heydricha.

tony2412

Pacient si nevybírá ale lékař ze sanitky ve spolupráci s dispečinkem vybere která nemocnice je schopna pacienta přijmout…