Můžete se v práci prospat jako poslanci?

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/do­maci/155763-dalsi-spici-politik-ransdorf-usnul-behem-jednani-europarlamentu/

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Mým nesplněným přáním vždycky bylo pracovat jako figurant ve studiu zdravého spaní. To by koukali na moji výkonnost! A ta odměna, kam se hraboou poslanecké platy i s náhradami.

Další odpovědi
barnajka

Zdřímnout si může každý, určitě.

Ovšem rozdíl mezi poslancem a obyčejným člověkem spočívá v tom, že když se v práci prospí poslanec, dostane ta to dokonce zaplaceno…

…zatímco když si schrupneš ty, ještě za to budeš muset platit.
Ztrátou zaměstnání :)

jendahun

Ne,jsem placen v úkole,co neudělám to nemám.Bohužel taková je dnes doba: jeden lovec živí deset šamanů.

Drap

Kéž by to tak šlo.