www

Můžete se nyní připojit na ICQ? Jen pro ty, co to používají! Díky.

Načítá, načítá a nic, nenačte. Po x-pokusech: ‚chyba.., mnoho pokusů o připojení‘ 😁 Se picnu.
Doplňuji:
Mám klienta ICQ infium pro hloupé mobily. Jde mně o to, že se známými se místo sms prozvoníme jedeme tady, jednodužší než sms brány. Tento problém vidím po letech téměř denního používání poprvé. A právě teď, když to potřebuji, začne pracovat zákon schválnosti 😁
Ostatní net šlape. Díky všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
autacek

Přes t-mobile to padá… now

Další odpovědi
cochee

Ano, já jsem v tento okamžik připojen do systému ICQ – ne však originálním programem ICQ. Žádné momentální výpadky připojení.

Luciášek))

Ano, normálně funguje..

www

Už tam jsem, asi byl problém jen v mobilních verzích.