Avatar uživatele
Illines

Muzete prozradit?

Koho kdy ustkl had(zmije),vo­sa,srsen a jiny nebezpecny zviratko?Treba i kousnuti psa ci kopnuti kone?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, Drap, redy, Damiana, briketka10, SonsyMite, anonym před 4387 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

můj synovec bylo mu 9 roků tak byl na výletě s mou sestrou a s jejím přítelem..
vylezl s kamarádem na posed u lesa a najednou se prý ozval příšernej řev a byl vidět chumel obrovských sršňů no ten její přítel běžel nahoru bral to po 5 příčkách a kluky shodil dolů ani nevěděl, jestli žijou nebo ne, ale to už byli tak pobodaný a synovec měl jen na hlavě 19 bodanců málem nepřežil !
po těle taky, a ten jeho byl starší a byl pobodaný jen po těle, měl na hlavě kšiltovku a oháněl rukama..volali sanitku a byli v nemocnici na injekcích asi dvě tři hodiny a dost brečeli..
no musel to být zážitek, protože sestra ho několikrát vypráví, když sedíme u krbu, jako nejhorší historku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SonsyMite

Píchl mně sršeň do hlavy a vosy a včely mockrát. Můj hafík mně kouše každý den!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Nějaký klíště už to bylo ale bez extrémník následků, no bez následků asi néééé ale boty si zavážu,dokonce někdy mě napadne i myšlenka..
Jestli užitečná to právě nevím :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

„Ušknutí“ hloupým člověkem a přitroublým politikem – nejhorší poranění na světě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Illines, byla jsem párkrát štípnuta vosou a dostala jsem pár včelích žihadel. Horší byla dvě klíšťátka, která ač malá, hezky se na mně podepsala. Jinak nic zajímavého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Vosa při golfu na Karlštejně se rozhodla, že mi to osolí. Anafylaktický šok, rychlý zásah lékaře. Halt, na havěť jsem alergická! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

„Uštknutí od vosy“ jsem fakt ještě nezažil, ale už mě za život kousla, ba i bodla. V obou případech pomohl studený obklad s cibulí, zanedlouho to splasklo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vos mě poštípalo nepočítaně několikrát, od všel asi 15 žihadel, 1 x naražená žebra od berana, třikrát pokousání psem, zmije mne kousla jednou, naštěstí do vysoké boty, ale dost mně to tenkrát vyděsilo. Taková drobá havěť jako jsou klíšťata a podobně, těch bylo spousta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Asi už všechno vyjmenované,kromě sršně(ten má jed slabší než včela),dvakrát kopl kůň,neuštkl mne had,nepokousal medvěd ani vlk.Kupodivu nejhorší bylo,když mne pokousal v lese jezevčík.To jsem už měl fakt sbaleno do nemocnice a čekal nejhorší.A to mě mí drazí přátelé utěšovali,jak jsou injekce proti vzteklině bolestivé a jak se budu cítit dobře a bezpečně v kleci.Klíšťat nepočítaně,taky pavouk a dokonce čmelák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jednou mě ďobla krůta,když jsem jí chtěl zakroutit krkem.Asi tušila že půjde na pekáč. A vosy atd.. to ani nepočítám.K čemu taky,je to jen vosa.Pokud to stihne dřív než ji zabiju,tak ať si mě kousne.

jednou mě pobodaly sršně, boural jsem starou střechu,a jak jsem strhnul podhled tak sem utrhl i tu báni a to byl mazec,seskočil jsem z lešení a mazal do garáže,ale i tak jsem dostal 4 ďobance.Ale co trocha slivovice to vyřešila.
Pak jsem se nasr… a celou stodolu jsem strhnul vejtřaskou a lanem,pro jistotu že by jich tam bylo více.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek