marci1

Můžete prosím poradit? Mám obyčejný mobilní telefon. Přestaly se mi načítat „Zprávy“.

Ukazuje se načítaní „Zpráv“ a mobil zhasne. Za moment se zase rozsvítí. Vše ostatní funguje. 🙂
Značka Alcatel 2010.

Nejlepší odpověď
gecco

Jaké zprávy? – SMS?
Nemáš plnou paměť?
Případně zkus restart.
😉

Další odpovědi
quentos

Bylo by rozumné prozradit značku telefonu (co se rozumí „obyčejným“?). Univerzálně bych zatím zkusil vypnout telefon, vyndat baterii, zase ji zandat a telefon opět zapnout, to občas pomůže…

Mravenec

Nemůžeš mít plnou pamět ? U mého telefonu se i při přeplnění zprávy nezobrazují, jen bliká obálka.

anonym

A jakej mobil?
http://www.opravy-mobilu.cz/f-a-q-/alcatel

marci1

SMS se mi nenačtou, ani napsat SMS nemohu. 🙂

gecco

To by indikovalo plnou paměť…
😉
Zkontroluj nejen paměť telefonu, ale i SIM.