Můžete o sobě tvrdit, že máte ostré lokty?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Bohužel nemám, ale často by se hodily.

Další odpovědi
Danina65

Můžu to o sobě tvrdit.A nejenom lokty mám prý i ostrou, no sedací svalstvo, každý kluk si stěžoval, když jsem si mu sedla na klín.

gecco

Spíše ne, su měkkej…
😉

Drap

Určitě ne

ReHu

Taky ne a taky by se mi hodily.

arachis

Bohužel jen jazyk,což je na rozdíl od loktů pěkný průser,který mě stále přivádí do šlamastyk.

briketka10

Tak to ostré lokty mám, ale ne v tom
smyslu, že jsem na lidi hnusná to ne
myslím tím, že je mám vážně ostré,
jako na kost, jak uvedla Danina65,
jinak i ten zadek taky jsem hubená :))

Klaproth

Mám. Dělám sám na sebe, kdybych je neměl, neuživím se.

anonym

Ano,můžu,ale použiji je jen vyjímečně.
Jsem hodný chlapec.

annas

Ad Jugar,

sebechvála smrdí. Měl bys čekat, až tě někdo jiný pochválí.:-))

Člověka nešpiní to, co vchází do úst, ale co z nich vychází. Toto zlo se pak odráží v tvé duši a v morálních hodnotách …svědčí o tom nejen tvoje slova v profilu „Miluj svého bližního a kde můžeš,majzni ho!!“

Černá duše, jak zde neustále dokazuješ. :((

anonym

Jugare, to mi vysvětli, při tvé vzdělanosti, jak používáš ostré lokty výjimečně?

Mimochodem, píše se výjimečně!