Barbora9

Můžete někdo poradit kvalitní sporťák?

Ahoj, měla jsem po prvním synovi sporťák, ale nějak už se začíná rozpadat teď při druhém dítěti, když je teď hezky tak jezdíme každý den a všude možně. Chtěla bych nový – pak ho prodám, hodlám investovat max 12 000,– Díky za tipy.

Nejlepší odpověď
anonym

Tady jich je dost
http://www.zbo­zi.cz/detske-zbozi/kocarky/?typ-kocarku=sportov­ni#utm_source=ad­words&utm_medi­um=cpc&utm_con­tent=ROI-Kocarky&utm_cam­paign=Sportov­ni-kocarky

Další odpovědi
anonym

s temi penezi jdi do hrackarstvi a mozna se cenove vejdes do nejakeho RC sportaku

nikole

čauky, já můžu doporučit sportovní kočárky X-Lander http://babycar­.cz/142-sportovni-kocarky-vhg#/price-0-12784 skvělý je X-Move a kamarádka má X-Cite a také spokojená.

petulka11

mutsy

geekocz

Myslím, že tazatelka se shání po sportovním kočárku a ne po Dodge Chalengeru nebo Fordu Mustangu :). Každopádně to se ve znění otázky neobjevilo, takže to může být matoucí.

anonym

někdo vozí děcko v kočárku a někdo v autě:-)