ten který je

Můžete někdo napsat krátkou recenzi?

Alice Cooper vydal v těchto dnech nové album – Welcome To My 2 Nightmare.Chtěl bych si toto album koupit,ale odrazují mne někteří hosté na tomto albu.Můžete někdo napsat krátkou recenzi?Díky.

Nejlepší odpověď
V.3.S.K

Dědek už stárne ,nic moc ,styl konec 90let …

chudst

A co si to stahnout, poslechnout a v pripade, ze se vam to nebude libit, tak si to nekoupite?

ten který je

Chtěl jsem si udělat takový malý dáreček,ale asi to udělám tak jak píšete.Měl jsem to mimo jiné také v plánu.:-)

anonym

ahoj,pak mi dej vědět,jaký to je.Naše mládí to je,ale vyhazovat koruny?Taky jsem po nich pásla.

ten který je

Jj,dám určitě.:-)