ten který je

Můžete někdo doporučit reprobedny?

Mám notebook Acer Aspire 5530 a chtěl bych si i přehrávat hudbu.Zkoušel jsem propojit notebook se zesilovačem ale kvalita byla špatná – v reprobednách byl slyšet tzv.brum.Máte někdo dobrou zkušenost s nějakými reprobedýnkami které se připojí k notebooku?Nechci ale zas nějaké moc obyčejné aby zvuk nebyl jak z hrnce. 🙂
Doplňuji:
Děkuji.

Nejlepší odpověď
hem

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit reproduktory Genius i Logitech. Reproduktory určené k počítači/no­tebooku mají tu výhodu, že jsou odstíněné – vyřešíte tak problém s brumem.

Na výběr máte ze tří koncepcí reproduktorů

  • 5.1 = 4 satelity, center, subwoofer
  • 2.1 = 2 satelity, subwoofer
  • 2.0 = 2 satelity (monitory)

První variantu oceníte především při častém sledování filmů s 5.1 zvukem, druhé řešení je vhodné jak na filmy, tak na poslech hudby s důrazem na basy, třetí sestava vyhoví běžnému ozvučení PC, poslechu hudby bez důrazu na basy.

Pokud chcete kvalitní poslech hudby, mohu vřele doporučit reproduktory Genius v odkazu – nabízí pěkný zvuk, dostatečný výkon, široký frekvenční rozsah a mají klasický design dřevěných reprobeden.

Zdroj: http://reproduk­tory.skladem.e­u/63364/genius-sp-hf3000a.html

Další odpovědi
oskar

Ja mam na počitač napojenou věž a jsem velice spokojen.