annas

Můžete mně prosím poradit?

V Outlooku Express jsem měla vedle došlých malů přehled o doručených zprávách, poště k odeslání, odeslané poště atd. Pod tím Kontakty.

Na něco jsem klikla a vše se někam schovalo. Nevím, jak vrátit zpět.

Děkuji.
Doplňuji:
Klikala jsem, kam se dalo. A už mám všechny údaje zpět.

Nejlepší odpověď
anonym

těžko říci … chtělo by to alespoň screenshot nebo bližší popis k identifikaci problému

nebo snad při té příležitosti rovnou přejít na celkově vyspělejší Thunderbird .. http://www.mo­zillamessagin­g.com/

Další odpovědi
Bumbes

Několik let už OE ani podobné klienty nepoužívám – bohatě mi stačí ‚Seznam Pošťák‘ kterým mohu ovládat všechny mé poštovní účty najednou.
Tento problém jsem ale řešil vloni u klienta, omylem si někde v nastavení vypnul zobrazení této nabídkové lišty.
Stačila jedna ‚fajfka‘ a už bylo vše OK. Ale kde a která … toť otázka.
Doplňuji:
No vida!

mosoj

annas: Nahoře na liště „zobrazení“ – „rozložení“. A nyní si zaškrtnout na kartě „rozložení“ čtvereček kontakty,panel složek, seznam složek.
Podle toho co a jak chcete zobrazovat.
Doplňuji:
Zobrazení jste si zřejmě zlikvidovala tím, že jste klepla na křížek nahoře nad zobrazením těch složek a kontaktů.