annas

Můžete mně prosím poradit?

Potřebuji uložené fotografie překopírovat na DVD. Nějak se mně to nedaří. Jak mám postupovat? Mám je uložené v Dokumentu. Klikla jsem na Zkopírovat vše na disk CD. Objevilo se okno Při kopírování došlo k chybě.

Děkuji.

Doplňuji:
Ještě jednou děkuji. Mám Nero, jenže jsem vždy kopírovala z jednoho DVD na druhé. Dnes poprvé pak fotografie uložené v počítači. Takže jsem byla trochu zmatená.

Nejlepší odpověď
anonym

zkuste pro ten účel použít speciální vypalovací software (ideální a uživatelsky nejpřívětivější je NERO EXPRESS) .. ale je poměrně drahý, pokud jej v počítači nemáte pak je vhodnější

zdarma dostupný InfraRecorder (je v češtině ihned po instalaci) http://www.slu­necnice.cz/sw/in­fra-recorder/ … v úvodu klepnete na vytvoření datového disku a pak z horní části (průzkumníku) přetáhnete myší soubory k vypálení do dolní části (struktura disku) jde je momentálně prázná kompilace k vypálení …

nakonec Menu->Akce->Vypálit na DVD…

Další odpovědi
9 řemesel

Nejprve si otevřete program pomocí kterého budete fotky na DVD vypalovat/uklá­dat.Většina jich má intuitivního průvodce,který Vám s tím uložením na medium pomůže.Tak hodně zdaru!PS: Já používám NERO 6 a jsem stále spokojen.I když občas šáhnu po nějakém speciálním..

anonym

Ja jsem si stahla program nero media hub10,ze stahuj.cz trva to trochu dele,ale pak uz to jde uplne samo,i ja takovy technicky antitalent jsem to pochopila,mam to ted supr vypalene i s hudbickou.Je tam 14 dni zkusebni verze.

ReHu

Také používám NERO. Je jednoduchý a funguje v pohodě.

nabubindes

jaký máte OS?

nabubindes

proveďte RESTART a opakujte, pokud to chodilo, půjde zase