Avatar uživatele
annas

Můžete mně prosím poradit?

Potřebuji uložené fotografie překopírovat na DVD. Nějak se mně to nedaří. Jak mám postupovat? Mám je uložené v Dokumentu. Klikla jsem na Zkopírovat vše na disk CD. Objevilo se okno Při kopírování došlo k chybě.

Děkuji.

Doplňuji:
Ještě jednou děkuji. Mám Nero, jenže jsem vždy kopírovala z jednoho DVD na druhé. Dnes poprvé pak fotografie uložené v počítači. Takže jsem byla trochu zmatená.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, ReHu, Jahoda, anonym, vagra, nabubindes, anonym, gagaga před 5026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

zkuste pro ten účel použít speciální vypalovací software (ideální a uživatelsky nejpřívětivější je NERO EXPRESS) .. ale je poměrně drahý, pokud jej v počítači nemáte pak je vhodnější

zdarma dostupný InfraRecorder (je v češtině ihned po instalaci) http://www.slu­necnice.cz/sw/in­fra-recorder/ … v úvodu klepnete na vytvoření datového disku a pak z horní části (průzkumníku) přetáhnete myší soubory k vypálení do dolní části (struktura disku) jde je momentálně prázná kompilace k vypálení …

nakonec Menu->Akce->Vypálit na DVD…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
9 řemesel

Nejprve si otevřete program pomocí kterého budete fotky na DVD vypalovat/uklá­dat.Většina jich má intuitivního průvodce,který Vám s tím uložením na medium pomůže.Tak hodně zdaru!PS: Já používám NERO 6 a jsem stále spokojen.I když občas šáhnu po nějakém speciálním..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ja jsem si stahla program nero media hub10,ze stahuj.cz trva to trochu dele,ale pak uz to jde uplne samo,i ja takovy technicky antitalent jsem to pochopila,mam to ted supr vypalene i s hudbickou.Je tam 14 dni zkusebni verze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Také používám NERO. Je jednoduchý a funguje v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

jaký máte OS?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nabubindes

proveďte RESTART a opakujte, pokud to chodilo, půjde zase

před 5026 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek