annas

Můžete mně opět poradit?

Někde se mně u IE ztratila lišta, na níž bylo napsáno – nevím přesně – Soubor, Nástroje atd. Mám pocit, že zmizela i další lišta, na níž byla obálka, takže jsem poštu mohla otevřít třeba hned z Odpovědí. Ještě něco, ale už si nevzpomínám.

Děkuji.
Doplňuji:
Led, ještě jednou děkuji. Už mmám všechno zpět.

Nejlepší odpověď
led

Kliknite pravým tlačítkom myši na lištu nad oknom.
objaví sa ponuka panelov. Potvrďte „panel s ponukou“ objaví sa panel s názvami ponúk súbor,úpravy,atď.
Ostatné: zobraziť-panel s nástrojmi-panely…