lenisek01234

Můžete mít naké onemocnění když jíte často brambůrky? :(

Nejlepší odpověď
quentos

To záleží na spoustě faktorů. Například na tom, zda mimo těch brambůrek jíte stravu bohatou na vitamíny a minerály a zda hodně pijete (brambůrky jsou přesolené, tudíž odvodňují tělo). Pokud ano, mladý organizmus by to měl snést bez újmy

Další odpovědi
Lorrien

Obezitu… ;)

briketka10

budeš mí poškozené ledviny, hrozí ti vysoký krevní tlak, co už řekli jiní budeš hodně tlustá a z té tloušťky další choroby jako infarkt, třeba tromboza žil a pak už nebudeš vůbec chodit tak bércové vředy na obou nohou a možná skončíš i na vozíku, protože ti budou ty nohy hodně otýkat a bolet !!

Drap

Nelze takto jednoznačně odpovědět. Záleží na spoustě faktorů. V každém případě konzumace takovýchto věcí, zvláště ve větším množství zdraví neprospívá. A pokud to budeš přehánět, tak budeš tlustá a ošklivá.
Taky mám rád brambůrky

Damiana

Co je to ve třinácti často? To jíš jenom brambůrky? Hrozí ti nedostatek vitamínů, stopových prvků, vlákniny, cévy si ucpáváš přepálenými tuky – nasycenými mastnými kyselinami. Zatěžují trávení. Budeš mít ošklivou pleť, sůl navíc váže v těle vodu, tak počítej s otoky, možným vznikem celulitidy, zvýšeným krevním tlakem atd. Tloustne se po nich, samozřejmě. Nic, co jíš pořád a ve velkém nedělá dobrotu. Strava má být pestrá a vyvážená. Ale občas si je dopřát, proč ne. Mělo by se k nim přistupovat jako k „pochoutce“ – i když,…po tom výčtu negativ, co jsem tu napsala, spíš jako k dárečku z pekla! 🙂
Jen si myslím, že existuje spousta dalších a daleko lepších pochoutek, než jsou zrovna chipsy. 🙂

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Lu­pénka

arygnoc

obezitu.
a následné mindráky.