Můžete mi prozradit

jak se pozna lhar a co je to sedmilhar?

Nejlepší odpověď
anonym

tady jsem vám našel pěkné počtení o lhaní a lhářích,sám bych vám to takto těžko vysvětlil:

Zdroj: http://www.ma­minka.cz/clanek/cho­vani-a-vztahy/lhar-lhar

Další odpovědi
mosoj

Nejvíc sedmilhářů sedí v parlamentu.
Všichni vykazují stejné morfologické znaky.

Michal

Lhář lže to je jasný,ale jestli to poznáte těžko odpovědět.Možná několika otázkama se doberete k tomu,že ten člověk lže.Sedmilhář je jako ten první,ale na druhou.Je to často i pohádkový výraz,ale v pohádce bývá většinou potrestán.V životě tak tomu mnohdy není.

grifin

Pozoruj oči svého lháře,on se nedívá přímo!
A 7 lhář,to už musíš být profík,já osobně
pokládám za sedmilháře, některé politiky,
nedávno jeden z nich, takový usměvavý,vypasený
pohodář tvrdil,že já důchodce(nestydím se za to)budu mít 15000Kč. důchod, a po té to odvolal.Tak milá slečno(či paní) TOTO je
Sedmilhář jak vyšitý–humor především! grifin