Michal Kole

Můžete mi prosím poradit, jak usměrnit jednoho zdejšího uživatele ? Ještě jsem u něj neviděl jedinou odpověď k věci.

Sice někdy taky odpovídám spíš „vtipněji“, ale snažím se nějak, alepoň obecně poradit.

U domácích úkolů, se snažím napsat, alepoň nějaký obecný postup jako např. vztah + vyjádření neznámé ze vzorce + náčrtek.

U počítačových dotazů je to horší, protože dotaz je často formulován „ne zrovna explicitně technicky“, tak člověk neví co přesně uživatel myslí.

Nejlepší odpověď
anonym

Michale myslím si, že lze uživatele zablokovat a nemělo by se Vám od něho nic zobrazovat. Tedy myslím – jsem ještě nikoho neblokovala. Přeji hodně štěstí – i v životě.

Další odpovědi
Drap

Nevím koho myslíš. Doufám že to nejsem já. Budeš se asi s tím muset smířit . Sejdou se tady různí lidé.. U některých chápu, že neni s nimi jednoduché vyjít, ale většinna lidí je zde naprosté v pohodě. A ti pohodáři dělají zdejší pohodovou atmosféru. Je jen a jen na nás, aby jsme si to nenechali od těch "rypáků " pokazit.

www

Michale, mne usměrníš lehce, v těchto končinách obvyklým způsobem:
Nabízej, krabic mám dost a teď mne palec nesvrbí !! 😁:-D
Doplňuji:
Na vysvětlenou – prázdných krabic, takže ti je mohu dotat k naplnění 😁.

arygnoc

tak nebuďte na mňa naštvaný … ako potom získam ďalšie tričko pre -iv-II?

anonym

Nebudem hodnotiť vami mysleného uživateľa, a vás samého, na to tu nie sme.
Problém je ale v tom, že vy sám svojimi príspevkami dávate priamo ponuku k jeho odpovediam

pizlicka

me je jasne ze myslis roberta pm.ROBERT PM,co se cpes do michalovych stranek,kdyz jen napadas a urazis??uz jsem ti jednou michale psala-ignoruj ho.