zzzlatokopka

Můžete mi prosím někdo, kdo NEJSTE zlatý ani stříbrný smazat tuto otázku?

Pokud ji smaže zlatý nebo stříbrný, tak nic neuvidíme, pač zmizí hned:-(( Uvidíme, až se vrátí.
Pokud mi ji smažete někdo nezlatý nestříbrný, tak uvidíme, co se v úpravě ukáže.
Raibeku smaž to:-) Dík:-)

Hmmm nic se neukázalo:-(( takže kdo maže vidět nejde:-((

Nejlepší odpověď
anonym

Proč se tady nemůže udělat to, že když zmizí cokoliv, bude to napsaný…otázka byla odstraněna, nahlásil(a)......., proč to tak nejde udělat? Přestali by se tady lidi navzájem obviňovat, každý by viděl, kdo maže, tak proč to nejde?

Další odpovědi
led

„V prípade zmazania – odstránenia príspevku adminmi, tento príspevok je z databázy stránky odstránený. Z toho je vidno, že "mazal“ je vlastne „skrývač“ a skutočný mazal bude vždy na tejto stránke len zodpovedný administrátor stránky."

pozrite si moju odpoveď v otázke http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimli-jste-si-ze-uz-muzeme-videt-mazala
…stačí pozrieť sem do diskusie, prekopírovala som samu seba (svoju odpoveď z odkazu), to snaď nie je porušenie Ó, Kodexu.
Doplňuji:
Nahlasovatele – škodiče, který chce ublížit, nezastaví žádný příspěvek, gramaticky přesná a srozumitelná otázka, nebo odpověď, pokud není z pera jeho vlastního, nebo okruhu jeho vášnivých obdivovatelů. Nezastaví ho žádný BAN, žádná výstraha spojená s vyobcováním z Intergalaktickej sítě internetu ve smyslu 5.elementu scifi, ani Bruce Willis a jeho parta Sedmi nesmrtelních, dokonce ani Jackie Chan s Winnetuom. Takového nahlasovatele nezastaví ani smrt jeho oběti, ani jeho odpůrce, dokonce nezastaví ho ani jeho vlastní virtuální smrt … Tento Nahlasovatel je jako Sedmihlavý drak, kterému místo setnuté hlavy narostou dvě nové. Tenhle typ člověka, jež je všude a nikde, přítelem i nepřítelem současně, co neviděn i viděn jak vlastní odraz v zrcadle, provází lidstvo od jeho zrození…

JájsemRaibek

nahlášeno.

Lamalam

To snad nejde.

ReHu

Když to nahlási nezlatý či nestříbrný, tak to zmizí až když změnu provede admin. Si myslím.

anonym

Nejde upravit a to nejsemRejnok,pro­sím.
Doplňuji:
Řekla bych,že upravit otázku může,jen jednou,tezatel sám,zlatý a stříbrný asi taky,jo a admistrátoři taky.

setapouch

Odpovědi.cz jsou rozbité a hotovo. Tamto byl asi nějaký renonc. Tak teda annas mazal není a pokud tomu je tak, omlouvám se jí. Maximálně je konfident :D

dudu

Paní Annas je vysoce tolerantní člověk, který se mazáním některých zdejších pitomostí určitě nezajímá.
Mimochodem, proč vlastně lajete na tzv. mazaly. Je přece právem střibrných a zlatých účastníků těchto stránek označit a n a v r h n o u t „neukázněné“ příspěvky k posouzení adminovi a pouze on rozhoduje o jejich příp. odstranění!

setapouch

Mazání s důvodem je jistě v pořádku. Ale mazání otázky jen proto, že na konci chybí otazník nebo že se někdo nevyspal… to v pořádku není. A proč? Protože ačkoli ke vrácení otázky dojde, tato se objeví někde vzadu, kde už si ji „nikdy nikdo“ nevšimne.

Možným řešením by bylo obnovené otázky dávat na začátek výpisu, pak bych si já osobně na mazala nestěžoval.

Pokud je annas tak vysoce tolerantní a nemaže pitomosti, co se teda stalo v onom příspěvku? Její jméno v historii je.

anonym

Teda ne,že bych se do toho vašeho sporu chtěla nějak přímo vměšovat,ale myslím,že nová funkce „upravit otázku“ je zcela na místě,přece otázka zůstavá dál a touto novou funkcí se snaží administrátoři minimalizovat škody na újmě způsobené tazatelům opravdovým mazáním otázek,tak oco jde?Nechrápu.

zzzlatokopka

Proč? Protože tady někdo tohoto práva často zneužívá:-(( Maže často i naprosto nezávadné otázky, admin je sice vrátí, ale otázka pak byla na páté stránce a tam už nikdo nečte, takže se tazatel dočkal třeba jen jedné a někdy i špatné odpovědi:-((

Podle pravidel otázku nesmí opakovat, a to je ta slepá ulička:-(((

Doufám, že to teď Ann za toho mazala neodnese.

gecco

OK…
😉

zzzlatokopka

dudu někteří tady nemažou podle toho zda je otázka nebo odpověď závadná, ale mažou podle autora:-(( A pak se jeden takový často mazaný autor naštve a vznikne nám z něj jjj:-(( a všichni víte, co ten tu dělal, ale víte i proč???

anonym

…nová doba,žák si zasedl na učitele,nová doba,nová doba!

anonym

Pumčo !! 😁 😁 😁

led

odpoveď z otázky http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimli-jste-si-ze-uz-muzeme-videt-mazala

"led

Mazal a upravovateľ (editor) je rozdiel. Pod otázkou pribudla história úprav.
Ak však niekto nahlási, všimnite si slovo nahlási, závadný príspevok, to sa do úprav nazaráta. „Mazal“, ak má právo „nahlásením závadného príspevku“ skryť príspevok, alebo len obyčajný nahlasovateľ, bez právomoci skryť príspevok, sa do databázy úprav nezapisuje. Takže „Mazala“ tu vidieť nebudeme, na rozdiel od iných stránok, kde v skrytom príspevku, jeho autor a nik iný okrem adminov, ktorý z adminov mu príspevok skryl (túto možnosť riadni užívatelia nemajú). V prípade zmazania – odstránenia príspevku adminmi, tento príspevok je z databázy stránky odstránený. Z toho je vidno, že „mazal“ je vlastne „skrývač“ a skutočný mazal bude vždy na tejto stránke len zodpovedný administrátor stránky.

PS.
V prípade nachytanenj annas typujem, že sa opäť prejavila jej povestná zbrklosť v klikaní.
annas, niekedy menšia rýchlosť pri odosielaní odpovedí a klikaní dokáže viac!

Doplňuji:
môj názor k úpravám príspevkov
(tento text veľkým písmom v uvodzovkách, nie je povestný internetový krik…)
"UPRAVOVAŤ PRÍSPEVKY, OTÁZKU AJ ODPOVEĎ, MÁ PRÁVO LEN JEHO AUTOR!""

zzzlatokopka

Led je to jinak, annas s adminem dělá pokus. Anas není mazal!!!
Ani nikomu svévolně příspěvky nemění!!! Jen doplnila otazník, a doplnila ho proto, že o to byla požádána.

led

Súhlasím, že annas nie je mazal, teraz o tomto jej kroku spolu neverejne diskutujeme. Ale názor, že len autor príspevku je oprávnený meniť svoj príspevok, nemením. Aj opravený otáznik, alebo hoci len čiarka je zásah do autorstva príspevku. Svojho času mi raz takto upravili príspevok (nie tu) a tým vlastne zmenili jeho význam (to si zrejme pri oprave neuvedomili)

gecco

Opět souhlasím…

zzzlatokopka

To bude najaká chyba v systému:-((( Annas rozhodně není mazal!!!

gecco

Chyba v systému?
Ne, myslím, že vývojář webu něco testuje a Annas si vybral jako pomocníka…
___
A souhlasím – Annas není ´mazal´, Annas je inteligentní a vzdělaná baba…
😉
A navíc to (mazalství) nemá za potřebí…
😉

gagaga

presne tak to je
vim o tom

  • iv-

led

Ano, annas požiadali o spoluprácu, ale zlyhal tu ľudský faktor zo strany administrátora, ktorý mal, podľa môjho názoru, hneď do príspevku dopísať, že tá úprava bola s jeho vedomím za účelom testovania. Administrátor ale k testovaniu nepotrebuje riadneho užívateľa, takýto test môže robiť aj vlastnými silami.