hanny 2

Můžete mi prosím naznačit,co se tu stalo?Ať jsem aspoň trochu v obraze?Teď jsem sem přišla.Děkuji.

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Někdo ze mne chce udělat totálního blbce! Už se nedivím, že tolik lidí odsud odešlo! ☹

Další odpovědi
zbysek

spíš to vypadá ,že se panovi někdo naboural do zpráv,protože pokud mě X lidí tady řekne ,že to není jeho styl někomu nadávat,tak tomu musím věřit,ale v tom případě nechápu,proč má zájem to někdo dělat,to je otázka zabezpečení.tímto se pánovi omlouvám ,pokud to opravdu nepsal on…

iceT

Ále,zase tu někdo léčí nějaký svůj komplex…

coco

Netuším,ale začínám mít smíšené pocity…:/