Zlatý

Můžete mi prosím fundovaně vysvětlit?

Když si připlatím 10 hal. na 1kWh za elektřinu, bude mi ČEZ dodávat tkz. zelenou energii, tedy energii získanou z obnovitelných zdrojů.
Jak to udělají? Já si připlatím a soused ne. Do baráku ale vedou jen jedny dráty.
To mi budou posílat poštou nebo jak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

tak jsem se ptala na názor svého muže a odpověděl mi že akorát uvidím vzteky zeleně a to zadarmo

Další odpovědi:

Stříbrný

Jediný rozdíl bude, že budeš stoprocentně vědět, že tvůj "zelený desetník" shrábne do kapsy nějaký "elektro-zlatokop".
To je to poznání, které nám ukazuje principy myšlenek Vašíka z Hradu tatínka tunelářů;
cituji některé jeho chytrosti:
"Ekonomika se vyléčí sama", "Neznám špinavé peníze - Je obtížné rozlišit čisté a špinavé peníze, protože to na nich není poznat", "Smog je bohatý na vitamíny", "Je potřeba udržet a obhájit paradigma naší politiky" (tunely ODS), "Hrdinové dnešní etapy nebudou politici, ale podnikatelé"(že by měl na mysli tuneláře?), "Nové strany jsou největším nebezpečím demokracie"(asi mu vadí boj VV proti tunel-lobby), "Není potřeba přijímat zákony. Drobné akcionáře ovládne neviditelná ruka trhu"(pokud se zlodějině, úplatkům a lobbingu dá říkat trh), "vláda zákona je moralistické kázání a prázdný slogan", "Pět miliónů korun je pod mé rozlišovací schopnosti"...

Bronzový

Je to velmi prosté. Elektřina je jen jedna. Vy svým finančním příspěvkem přispíváte na to, že ČEZ je využije na stavbu a výrobu ekologických zdrojů výroby elektřiny. Např. bude-li ČEZ stavět elektrárnu na spalování biomasy, vaše peníze poputují tam.

Zlatý

Pre vás rozdiel bude len vo vašej a ich cene.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 648
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.