Conchus

Můžete mi prosím doporučit obchod s pánskými prošívanými kabáty (velmi ale velmi teplými?

Na internetu nabízejí jen dámské oblečení tohoto typu
Doplňuji:
hodně dlouhý a velký

Odpovědi
anonym

Tam mne napadlo něco takového:

Skautská a outdoorová prodejna LIMAN sport – KARIMATKA …
… vyšší než klasická karimatka). Tento materiál si zachovává svoji odolnost a pružnost i při nízkých teplotách. Karimatky z EVA materiálu jsou praktické pro nejširší okruh spotřebitelů – od turistů a trampů až po náročné horolezce a polárníky.

www.limanspor­t.cz/detail-zbozi-karimatka___e­vazote_14_mm.html-202

Snad tam najdeš, co hledáš.

elektrikář

V loveckých potřebách, pro myslivce na posedu. Jako perličku,mají tam kabáty i boty z elektrickým vytápěním.
Doplňuji:
V rybářských potřebách se lecos sehnat. Třeba fusak na nohy pro dospělého.

anonym

Psala jsem Ti do interní pošty odpověď, ale nejde ji odeslat. Takže asi takto – hledala jsem ve zboží pro „polárníky“. V nabídce mne zaujal právě tento odkaz. Mám totiž zkušenost, že prodejci specializovanáho zboží se mezi sebou znají, nebo mají alespoň o sobě nějaké informace (hlavně kvůli klientům). Pokud neseženeš oblečení u „vybavení“, tak by Ti měl ale tento prodejce umět poradit, kdo se na takovéto zboží specializuje.
Zkusila bych mu poslat e-mail.